KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15264120
nr 1526 4120
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Speceriaffär. Signerad, numrerad 52/160, daterad -75. Bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:30:03
100 kr
150 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén